Womanizer DUO masážní strojek růžový

5 299 

Vibrátor kombinovaný se stimulátorem klitorisu na principu tlakových vln.

Katalogové číslo: 4251460606424 Kategorie:

Vibrátor kombinovaný se stimulátorem klitorisu na principu tlakových vln.

 

Klasické vibrace nebo stimulace na principu tlakových vln?   Womanizer Duo ozdobený lesklým zlatým proužkem umí obojí:
Luxusní a nejnovější stimulátor pro ženy značky Womanizer, který kombinuje intenzivní stimulaci klitorisu a silnou dráždivost bodu G. Inovativní technologie Pleasure Air  obklopuje klitoris vlnami tlaku vzduchu, zatímco vibrátor poskytuje hluboké pulzace uvnitř vašeho těla. Po zapnutí bude Womanizer Duo pracovat v kontaktu s pokožkou díky technologii Smart Silence a zůstane v pohotovostním režimu, když se nepoužívá. To znamená, že Duo začíná až, když se dostane do styku s pokožkou. Do té doby zůstane v pohotovostním režimu a vrátí se do pohotovostního režimu, když je DUO vyjmuto z těla. Takže tímto se vyvarujete nepříjemným vibracím a zvukům, když se Duo nepoužívá a nemusíte ho složitě vypínat a nechávat se rušit z víru vášně.
-delší část je vibrační, pružná  a vkládá se do vaginy;  díky tomu, že je tato část důmyslně zahnutá, dokonale potěší váš G-bod;  na výběr je  12 vibračních programů-druhá část tohoto Womanizeru stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu díky použité technologii –  silikonový zobáček klitoris jemně nasaje, -obejme a tlakovými pulzy ho masíruje;. vyberte si z 12 programů podtlakových vln-funkce vibrací a podtlakových vln lze ovládat samostatně-tichý chod-dobíjecí baterie – pomocí USB magnetické nabíječky-dvě vyměnitelné silikonové hlavice různých velikostí (1,4 x 1,2 cm/1,9 x 2 cm)
Balení obsahuje: Womanizer, USB magnetickou nabíječku včetně adaptéru, luxusní sáček na uskladnění výrobku, 2 silikonové hlavice různých velikostí

Maximální průměr

3 cm

Celková délka

19.2 cm

Barva

Růžová

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Klitoris, Vagina

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Silikon

Typ

Vibrátor

Povrch

Hladký

Ovládání

Na těle produktu

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Výrobce

Nákupní košík