We-Vibe Unite Párový vibrátor

2 399 

We-Vibe UNITE nahrazuje We-Vibe II a III. Spojuje přednosti obou v jednom.

Katalogové číslo: 839289002166 Kategorie:

We-Vibe UNITE nahrazuje We-Vibe II a III. Spojuje přednosti obou v jednom.

 

Model Unite značky We-vibe nahrazuje We-vibe II a We-vibe III. Spojuje přednosti obou v jednom. We-Vibe Unite má klasický design, jakým se prosadily mezí páry při jejich uspokojování We-vibe II a We-Vibe III. Tento design byl navržen tak, aby We-vibe zároveň stimuloval klitoris a bod G, partnerův penis, a tím posunul celkový zážitek o stupeň výše. Tento tvar zároveň nebrání zavedení penisu, a tak si jeho vibrací můžou užívat oba partneři vrchovatě. A že je z čeho vybírat, v rytmu a intenzitě vibrací – 10 různých vibračních módů a možná nastavitelnost intenzity – o což se starají dva na sobě nezávislé motůrky. Oproti předchozím verzím, již ale není 100% vodotěsný, ale pouze voděodolný, což v praxi znamená,  že je možné jej opláchnout proudem vody.
Jako i předchozí modely stimuluje klitoris a G-bod a tyto něžné kopírují křivky ženského těla, zatímco tužší střední část dokonale přilne ke klitorisu. Oproti starším modelům zvyšuje stabilitu, pohodlí a stimulaci pro oba partnery. We-Vibe si celosvětově získal velkou popularitu a je pravidelným pomocníkem v mnoha ložnicích. Díky tomuto modelu získali muži i ženy společnou hračku, která těší oba stejně a to při společném milování! Proč se uspokojovat každý zvlášť, když můžete mít úžasné vzrušení společně! We-Vibe Unite je bezpečný, je vyroben ze silikonu velmi vysoké kvality.  Funkce:

2 výkonné a tiché motory
voděodolný, lze omýt pod tekoucí vodou
Vysoce kvalitní materiál – silikon
USB dobíjecí kabel

Balení We-Vibe Unite obsahuje:- dálkové ovládání k přepínání módů a změně intenzity- diskrétní obal pro uschování- USB kabel pro možnost dobíjení z počítačového portu USB nebo USB síťové nabíječky (ta, ale není součástí balení)
Informace pro zákazníky: tester tohoto výrobku si můžete prohlédnout v našich pražských prodejnách!
Video s českými titulky:

Celková délka

7.6 cm

Maximální průměr

3 cm

Barva

Fialová

Pohlaví

Muž, Pár, Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Klitoris, Penis, Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Typ

Vibrátor

Povrch

Hladký

Ovládání

Dálkové bezdrátové, Na těle produktu

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Výrobce

Nákupní košík