VIVE Vibrátor Rini – černý

1 999 

Multifunkční vibrátor s pulzacemi na G-bod. Tři samostatně ovládané motorky.

Katalogové číslo: 7423522539521 Kategorie: ,

Multifunkční vibrátor s pulzacemi na G-bod. Tři samostatně ovládané motorky.

 

Na první pohled je vibrátor VIVE Rini klasickým multifunkčním vibrátorem. Nenechte se zmást – unikátní technologie tří samostatně ovládaných motorků a kombinace s pulzační stimulací G-bodu jej posouvá na vyšší level. Navíc každý motorek má 10 vibračních režimů. Můžete tedy libovolně kombinovat, který motor zapnete a na jaký výkon.
RINI zasáhne všechna místa. Se třemi motory F1 nové generace a jejich pokročilými technologiemi: Jeden inovativní pulsně vlnový motor NG F1 pro váš bod G, jeden vibrační motor NG F1 pro stimulaci klitorisu a jeden motor NG F1 pro anální stimulaci vás jistě přivede k maximální výši potěšení ve všech vašich erotogenních zónách. Každý motorek má 10 vibračních režimů.To znamená, že můžete svou hračku nastavit až s 1 000 odlišnými nastaveními.
Vyrobeno ze 100% hedvábně hladkého lékařského silikonu (hypoalergenní), je zcela vodotěsný (IPX7) a extrémně tichý při hlučnosti pod 60 dB. Obsahuje dobíjecí lithium-iontovou baterii s magnetickým kontaktem pro dobíjení. Při plném nabití pomocí přiloženého USB kabelu poskytne 40 minut vášnivého hraní. Stačí zapojit, nabít a hrát! Když se blížíte k vyvrcholení, jediným stisknutím speciálního funkčního tlačítka vyvrcholení okamžitě uvedete všechny motory do plného výkonu/rychlosti.

Výrobce

Celková délka

22 cm

Použitelná délka

12 cm

Maximální průměr

4.3 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Anál, Bod G, Klitoris, Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Ovládání

Na těle produktu

Vlastnost

Vibrační, Vodotěsný

Barva

Černá

Nákupní košík