Svakom Primo vyhřívaný anální kolík černý

1 405 

Vyhřívaný vibrační anální kolík na dálkové ovládání.

Katalogové číslo: 6959633124659 Kategorie: ,

Vyhřívaný vibrační anální kolík na dálkové ovládání.

 

Seznamte se s výrobky značky Svakom – luxusní mezinárodní značky erotických pomůcek navržených ve Spojených státech amerických. Vysoce kvalitní výrobky úžasných tvarů  a různých stylů jsou vybaveny speciální dobíjecí technologií, která je přátelská k životnímu prostředí.  Doba nabíjení je velmi krátká, cca 1,5 hodiny. Vibrátory této řady mají velmi výkonné a přitom neuvěřitelně tiché motory. Výrobky Svakom jsou velmi inovativní a vycházejí z požadavků moderního životního stylu.  Snoubí se v nich péče věnovaná designu, výzkumu a vývoji erotických pomůcek.
Senzace pro milovníky  nejen análního sexu! Anální kolík Primo skvělého designu, který funguje na dálkové ovládání, má novou převratnou funkci.  Máte rádi doteky, které mají teplotu lidského těla?  Pokud ano, Primo to umí. Má funkci ohřívání, topné jádro uvnitř kolíku  ho dokáže zahřát i na teplotu těsně nad hranicí tělesné teploty, tj. asi na 38 stupňů celsia. Žhavý sex i v chladném období? Ano, nyní už žádný problém.
Primo je určen jak pro muže, tak i pro ženy. Ženy si s ním mohou užít báječnou stimulaci bodu G či anální stimulaci, muži ho ocení při masáži prostaty. Má úzkou kulatou špičku a širokou základnu, jeho použití tak bude pohodlné a velmi bezpečné.
Kolík má dobíjecí baterii a je zcela vodotěsný. To znamená – hrátky kdekoli, i ve vodě. Je velmi lehký  a velmi variabilní.  Použít ho můžete samostatně nebo pomocí dálkového ovládání.  Pohrajte si sami se sebou nebo s partnerem. Pomocí dálkového ovládání můžete  měnit intenzity a režimy vibrací, který je celkem 25 variant  a to po dobu jedné hodiny, Tak dlouho baterie vydrží na jedno nabití.
Hledáte nového společníka pro vaše intimní chvíle? Právě jste ho našli.

Minimální průměr

1.7 cm

Maximální průměr

2.6 cm

Použitelná délka

10 cm

Celková délka

12 cm

Barva

Černá

Pohlaví

Muž, Žena

Erotogenní zóna

Anál

Napájení

CR 2032, Dobíjecí akumulátor (USB)

Výrobce

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Silikon

Vlastnost

Dálkové ovládání, Vibrační, Vodotěsný, Vyhřívání

Nákupní košík