Svakom Adonis Rabbit Vibrátor s funkcí ohřívání – fialový

1 729 

Vibrátor s výdrží 48 hodin, který se dokáže zahřát na tělesnou teplotu.

Katalogové číslo: 6959633100561 Kategorie:

Vibrátor s výdrží 48 hodin, který se dokáže zahřát na tělesnou teplotu.

 

Seznamte se s výrobky značky Svakom – luxusní mezinárodní značky erotických pomůcek navržených ve Spojených státech amerických. Vysoce kvalitní výrobky úžasných tvarů  a různých stylů jsou vybaveny speciální dobíjecí technologií, která je přátelská k životnímu prostředí.  Doba nabíjení je velmi krátká, cca 1,5 hodiny. Vibrátory této řady mají velmi výkonné a přitom neuvěřitelně tiché motory. Výrobky Svakom jsou velmi inovativní a vycházejí z požadavků moderního životního stylu.  Snoubí se v nich péče věnovaná designu, výzkumu a vývoji erotických pomůcek.
Luxusní vibrátor Adonis umí neuvěřitelné věci. Je dvoumotorový, lehce zahnutá delší část  i kratší část vibrátoru určená na stimulaci klitorisu je ovládána samostatným motorem.  Přináší zcela nový design – žebrování na obou jeho částech zajistí dokonalou stimulaci klitorisu i bodu G. Dostane se do míst, o kterých jste snili jen ve svých fantaziích, že by vám mohla přinášet takové potěšení.
Již se nemusíte obávat studených doteků, Adonis má funkci ohřívání. Topné jádro uvnitř vibrátoru  dokáže zahřát hlavici delší části na teplotu těsně nad hranicí tělesné teploty, tj. asi na 38 stupňů celsia. Žhavý sex i v chladném období? Ano, nyní už žádný problém.  Jako by se vás dotýkalo jiné lidské tělo.
Vibrátor je vodotěsný, skvělé chvíle si tak můžete užít i ve sprše nebo ve vaně. Vy si lehněte do vany a Adonis už vykoná vše ostatní.
Vibrátor je vybaven inteligentním režimem fungování, který napodobí celý proces vašich intimních chvil od stydlivé předehry přes sexy škádlení až po vyvrcholení.
Jak výkonný je Adonis? Neuvěřitelně. Vyberte si ze 7 různých režimů vibrací a 5 intenzit v každém režimu. Spolu s inteligentním režimem je to dohromady 36 různých variací vaší rozkoše.
Dopřejte mu 2,5 hodiny nabíjení a jeho baterie s obrovskou kapacitou 2200mAh vydrží v chodu 48 hodin.
Ano, nyní si můžete pořídit tak věrného, výkonného a spolehlivého přítele.

Maximální průměr

3.8 cm

Použitelná délka

8.8 cm

Celková délka

20 cm

Barva

Fialová

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Klitoris, Vagina

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký, Vroubkovaný

Ovládání

Na těle produktu

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Výrobce

Nákupní košík