Shunga Rain of love G-spot Krém 30 ml

599 

Speciální krém pro ženy pro podporu a vyvolání mokrého orgasmu.

Katalogové číslo: 697309075008 Kategorie: ,

Speciální krém pro ženy pro podporu a vyvolání mokrého orgasmu.

 

Mokrý orgasmus – už jste o něm slyšela?  Je to jev známý i pod pojmem ženská ejakulace. Dosáhnout jí lze stimulací poševní stěny v místech, kde se nalézá tzv. G-bod.  Tedy asi v první třetině vaší pochvy. Předpokládá se, že během ženské ejakulace dochází k výměšku Skeneho žláz. Nejedná se tedy o moč.
Tento speciální krém vám po jeho nanesení pomůže k bouřlivějším kontrakcím poševních svalů během orgasmu a tím můžete vyvolat vyloučení zmíněné tekutiny.
Použití: malé množství krému aplikujte dovnitř vaginy na G-bod, masírujte a po chvíli budete cítit teplo. Následná sexuální aktivita zakončená orgasmem může vést k mokrému orgasmu.
V balení najdete obrázkové předlohy poloh vhodných ke stimulaci bodu G, které vám k vyvolání mokrého orgasmu pomohou.
Další informace a praktické rady si můžete přečíst na webu eroticke-pomucky.cz
Složení: Aqua, Safflower Seed Oil (Carthamus Tinctorius Oil), Glycerin, Almond Oil (Prunus Amygdalus Dulcis Oil),  Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Grape Seed Oil (Vitis Vinifera Seed Oil), Sesame Seed Oil(Sesamum Indicum Seed Oil), Avocado Oil (Persea Gratissima Oil), Glycereth-2 Cocoate/Benzoic Acid/Sodium PCA, L-Arginine, Peppermint Oil (Mentha Piperita Oil), Menthyl Lactate, Damiana Extract (Tunera Aphrodisiaca Extract), Horny Goat Weed Extract (Epimedium), Vitamin E (Tocopherol)

Objem

30 ml

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Vagina

Výrobce

Typ balení

Klasické hrdlo

Vlastnost gelu

Stimulační

Nákupní košík