Satisfyer Top secret Vibrátor do kalhotek – růžový

1 369 

Vibrátor s ovládáním přes aplikaci v mobilním telefonu.

Katalogové číslo: 4061504003382 Kategorie:

Vibrátor s ovládáním přes aplikaci v mobilním telefonu.

 

Top Secret stimuluje bod G svým zakřiveným, objemným tvarem a intenzivními vibracemi. Už jen díky tomuto faktu si můžete představit, jak vzrušující je jeho použití. Co si třeba zpestřit sledování filmu? Nositelný vibrátor má plochou, ergonomickou základnu, která zajišťuje maximální pohodlí. Zasunovací část má maximální průměr 3 cm. Hluboké, silné vibrace lze ovládat buď přímo pomocí tlačítka na vibrátoru nebo přes aplikace Satisfyer, kterou si zdarma stáhnete do mobilního telefonu nebo tabletu.
Satisfyer Top Secret má tichý motor a je navržen tak, aby se diskrétně vešel do vagíny a kalhotek. Přes aplikaci jej můžete spárovat s telefonem svého milence a díky tomu je vibrátor ideální pro ty, kteří chtějí posunout hraní na další (veřejnější) úroveň. Procházka v přírodě, restaurace, kino … A přidejte si k tomu bonus v podobě vodotěsnosti, která rozšiřuje sexuální hrátky o další možnosti.
Specifikace:

dobíjecí, magnetické připojení nabíjení
ergonomický tvar pro ideální stimulaci bodu G
hladký povrch vyrobený z tělu příjemného silikonu
12 vibračních režimů na ovládacím panelu vibrátoru
aplikace Satisfyer Connect pro nekonečnou řadu programů

Díky aplikaci Satisfyer Connect je možné zažít zcela nová vášnivá dobrodružství. Stáhněte si aplikaci pro iOS a Android zdarma do svého telefonu, tabletu nebo Apple Watch. Poté můžete Satisfyer snadno připojit přes Bluetooth nebo internet. Posílejte okolní zvuky jako vibrace, nechte někoho jiného ovládat váš Satisfyer nebo si sami vytvořte vzrušující rytmus nebo proměňte svůj oblíbený seznam skladeb Spotify na smyslnou vibraci: vaše kreativita nezná hranic!

Výrobce

Maximální průměr

3 cm

Celková délka

11 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Klitoris, Vagina

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Silikon

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Ovládání

Mobilní aplikací, Na těle produktu

Povrch

Hladký

Vlastnost

Dálkové ovládání, Vibrační, Vodotěsný

Barva

Růžová

Nákupní košík