Lelo Tiani 3 vibrátor – Deep Rose

2 999 

Značkový párový vibrátor třetí generace potěší muže i ženu současně.

Katalogové číslo: 7350022278226 Kategorie:

Značkový párový vibrátor třetí generace potěší muže i ženu současně.

 

Vibrátor Lelo Tiani 3 je modernější verze, konkrétně třetí generace oblíbeného párového vibrátoru, který přináší mnohá vylepšení. Zásadní změnou je ergonomický vzhled, který ještě lépe sedí a stimuluje. Na základě dosavadních modelů tak máme k dispozici třetí verzi, která splňuje vše, co jste u předchozích verzích postrádali.
Lelo Tiani 3 se může pochlubit zabudovaným akumulátorem Li-Ion s hodinovou výdrží, špičkovým silikonem, nádherným designem a vodotěsností. Ovšem převratné je, jako u předchozích modelů, dálkové ovládání s funkcí SENSE-MOTION a velmi nápaditým kontrolním systémem.
Vibrátor se vkládá úzkým koncem do vagíny a silnější konec se vloží mezi stydké pysky na klitoris. Tenký konec stabilizuje Tiani na správném místě a umožňuje lehké proniknutí penisu do vagíny okolo něj. Penis pak přitlačuje Tiani na G-bod a ten je tak lépe stimulován. Samozřejmě je možné Tiani jen správně umístit a obléknout si pevnější kalhotky. Kam takto „vybavená“  žena vyrazí – zda do ložnice, na nákup nebo večeři – je pouze na fantazii nositelky a jejího partnera.
Po spárování dálkového ovladače nastává řada možností a funkcí. Na těle Lelo Tiani 3 je tlačítko, jímž se uvede do pohotovostní polohy. Dálkový ovladač má tři tlačítka: stiskem středního tlačítka se uvádí do provozu standardní mód, tlačítkem + a – se mění intenzita. Ovladačem je možno změnit až 8 vibračních programů včetně SENSE-MOTION (který je možno navolit i samostatně tlačítkem +).
SENSE-MOTION  je ovládací systém, který spočívá v zabudovaném náklonovém senzoru v dálkovém ovladači. Ve vodorovné poloze ovladače jsou vibrace téměř neznatelné. Plynulým nakláněním ovladače jsou vibrace plynule více a více intenzivní a jakmile je ovladač kolmo k zemi, je výkon vibrátoru maximální. To umožňuje spoustu zábavy a her, vibrace do rytmu hudby nebo řeči, chůze, běhu a spoustě dalších možností při milování i mimo obydlí. Druhý mód SENSE-MOTION  reaguje na rychlost změny pohybu a je ideální pro tanec.
Další dokonalostí vývojářů LELO je systém kontroly vibrací. V ovladači je totiž zabudován druhý -miniaturní vibrátor a ten vibruje naprosto shodně s Tiani podkovičkou. I když jsou oba vibrátory neuvěřitelně tiché – existuje možnost v ovladači vibrace odpojit a pak LED dioda vedle tlačítek bliká přesně do rytmu vibrací. Takže pokud má ovladač v moci partner na druhé straně stolu – ví naprosto přesně, co se děje ve vaší vagíně.

Minimální průměr

3.2 cm

Maximální průměr

4.4 cm

Použitelná délka

7.8 cm

Celková délka

0 cm

Barva

Fialová

Pohlaví

Muž, Pár, Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Klitoris, Penis, Vagina

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký

Ovládání

Dálkové bezdrátové, Na těle produktu

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Nákupní košík