Lelo Tiani 2 vibrátor – Black

3 690 

Vylepšený model skvělé pomůcky pro milování v páru

Katalogové číslo: 7350022275942 Kategorie:

Vylepšený model skvělé pomůcky pro milování v páru

 

Vylepšený model Lelo Tiani 2 je koncepčně shodný s původním, ale k výrazné změně došlo u intenzity vibrací – která byla navýšena o 50% a současně byl zvýšen výkon vysílače v ovladači, takže dosah se ztrojnásobil. Navíc je v balení ještě jeden odlišný vnitřní nástavec. Ten má mohutnější vnitřní díl a navíc vystouplou hranu, která míří přímo na G-bod a ještě více zvyšuje stimulaci. Navíc je lépe tvarovaný pro kontakt s penisem.
Párový vibrátor We-Vibe zná už většina zákazníků. Firma LELO nyní představuje vibrátor s podobným principem, ale s vrcholnou technologií a šokujícím ovládáním.
Samozřejmostí je zabudovaný akumulátor Li-Ion, špičkový silikon (používat pouze lubrikant na vodní bázi), nádherný design a vodotěsnost. Ovšem převratné je dálkové ovládání s úplně novou funkcí SENSE-MOTION  a velmi nápaditým kontrolním systémem.
Lelo – Tiani se v základní funkci vkládá úzkým koncem do vagíny a silnější konec se vloží mezi stydké pysky na klitoris. Tenký konec stabilizuje Tiani na správném místě a umožňuje lehké proniknutí penisu do vagíny okolo něj. Penis pak přitlačuje tiani na G-bod a ten je tak lépe stimulován. Samozřejmě je možné Tiani jen správně umístit a obléknout si pevnější kalhotky. Kam takto „vybavená“  žena vyrazí – zda do ložnice, na nákup nebo večeři – je pouze na fantazii nositelky a jejího partnera.
Po spárování dálkového ovladače nastává řada možností a nových funkcí. Na těle Lelo – Tiani je tlačítko, jímž se uvede do pohotovostní polohy.  Dálkový ovladač má vlastní tužkové baterie a tři tlačítka. Stiskem středního tlačítka se uvádí do provozu standardní mód, tlačítkem + a – se mění intenzita. Ovladačem je možno změnit až 8 vibračních programů včetně SENSE-MOTION  (který je možno navolit i samostatně tlačítkem +).
SENSE-MOTION  je ovládací systém, který spočívá v zabudovaném náklonovém senzoru v dálkovém ovladači. Ve vodorovné poloze ovladače jsou vibrace téměř neznatelné. Plynulým nakláněním ovladače jsou vibrace plynule více a více intenzivní a jakmile je ovladač kolmo k zemi, je výkon vibrátoru maximální. To umožňuje spoustu zábavy a her, vibrace do rytmu hudby nebo řeči, chůze, běhu a spoustě dalších možností při milování i mimo obydlí. Druhý mód SENSE-MOTION  reaguje na rychlost změny pohybu a je idální pro tanec.
Další dokonalostí vývojářů LELO je systém kontroly vibrací. V ovladači je totiž zabudován druhý -miniaturní vibrátor a ten vibruje naprosto shodně s Tiani podkovičkou. I když jsou oba vibrátory neuvěřitelně tiché – existuje možnost v ovladači vibrace odpojit a pak LED dioda vedle tlačítek bliká přesně do rytmu vibrací. Takže pokud má ovladač v moci partner na druhé straně stolu – ví naprosto přesně, co se děje ve vaší vagíně.
Součástí balení je nabíječka, saténový sáček, klíč na otevírání ovladače, tužkové baterie do ovladače, vzorek špičkového lubrikantu, návody. Již se stalo samozřejmostí, že LELO vede technologicko-materiálový boj v erotických pomůckách a vždy má určitý náskok před ostatními. Tiani se SENSE-MOTION  je ovšem náskok téměř drtivý.
Video obsahuje ukázku obou nástavců:

 

 

 

Minimální průměr

2.8 cm

Celková délka

4.2 cm

Použitelná délka

8.4 cm

Maximální průměr

0 cm

Barva

Černá

Pohlaví

Muž, Pár, Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Klitoris, Penis, Vagina

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký

Ovládání

Dálkové bezdrátové, Na těle produktu

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Nákupní košík