Irresistible Mythical vibrátor – růžový

1 927 

Stimulátor na klitoris na bázi podtlakových vln a vibrátor na G-bod 2v1.

Katalogové číslo: aec8d6ba3cf3 Kategorie:

Stimulátor na klitoris na bázi podtlakových vln a vibrátor na G-bod 2v1.

 

Irresistible je řada luxusních podtlakových vibrátorů na klitoris, která byla uvedena na trh na jaře 2019. Mythical má super výkonný a tichý motor F1 s 10 rychlostmi. Je tvarován tak, aby dopomohl k fantastickému orgasmu každé ženě. Baterie je dobíjecí a magnetický USB kabel je součástí balení. Při plném nabítí Vás dokaže uspokojovat celých 60 minut.
Design je vytříbený, je velice hebký a lehký. Řada Irresistible je vybavena inovativní technologií Touchless Airwave Technology, která by měla zabraňovat tomu, že dojde k takzvané overstimulaci při které dochází k znecitlivění klitorisu. Irresistible je ideální kombinací špičkové technologie, vysoké kvality, estetiky a ergonomického designu. Technologie pracuje jemně a nepřímo stimuluje klitoris s 11 stupni intenzity.
Podtlakové vlny, které vytváření jedinečné vibrace pronikají do tkáně a nejde toho docílit jinou technologií (zvukové vlny mohou projít různými médii včetně kapalin a pevných látek. Průměrná rychlost šíření zvuku v tělesné tkáni je 1540 m/s. Zvukové vlny se pohybují rychleji svalovými tkáněmi než kapalinami.) Díky technologii Touchless Airwave Technology mohou vytvořit perfektní podtlakové vlny, které mohou projít tkání a stiulovat zakončení nervů klitorisu a dosáhnout tak nejhlubších orgasmů, které kdy zažijete!
Mythical je voděodolný a kromě vibrátoru na klitoris má zakomponovaný i příjemný vibrátor na G-bod.
Stimulátor je v krásné dárkové krabičce.
Jste připraveni na nejlepší orgasmy ve svém životě? Tak hurá do toho!!!
Testerka Aly: „Když si to porovnám s jinou podobnou hračkou, musím říci, že Mythical je nesrovnatelně lepší – u něj jsem alespoň nalezla polohu, která mi (v rámci možností) vyhovovala. To se o konkurentech říci nedá. Irresistible Mythical je zatím nejlepší hračka svého druhu. Je neuvěřitelně jemný (i tím může konkurovat hračkám ve vyšší cenové relaci), vibrace i podtlak jsou silné a i vzhledově se mi docela líbí. Takže pokud budete toužit po „dvojité hračce“ jděte rozhodně do něj:)“.
CELOU RECENZI na tento typ výrobku si můžete přečíst na webu lascivni.cz

Minimální průměr

1.3 cm

Maximální průměr

3.7 cm

Použitelná délka

9.3 cm

Celková délka

14 cm

Barva

Růžová

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Klitoris, Vagina

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký

Ovládání

Na těle produktu

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Nákupní košík