BOOM Seven days erotický dárkový box

1 999 

Sedm erotických pomůcek v luxusním dárkovém boxu. Kalendář na sedm dní.

Katalogové číslo: 8594072765247 Kategorie: , ,

Sedm erotických pomůcek v luxusním dárkovém boxu. Kalendář na sedm dní.

 

Obdarujte a překvapte partnera či partnerku. Speciální dárkový box, ve kterém najdete dokonalou sestavu 7 erotických pomůcek. Sedm pomůcek, sedm dní v týdnu, každý den vyzkoušet jednu nebo vše za jediný večer? To už je na vás. Pojďme se tedy podívat, jaká překvapení v boxu najdete. 
Dárkový box tvoří červená krabice s magnetickým uzávěrem. Každý výrobek je uvnitř boxu vložen do samostatné krabičky. Vibrace, podtlakové vlny, lepší erekce, lehké SM nebo anální hrátky? Na vše najdete v boxu tu správnou erotickou pomůcku pro ženu, muže i párové hrátky.   
Vibrátor na g-bod ve svěží barvě. Vibrátor je vyrobený z jemného silikonu. Uprostřed je velmi pružný a ohebný, má zahnutý tvar a drážky na povrchu. Vibrátor má dobíjecí baterii. Celková délka vibrátoru je 19,7 cm, max. průměr 3,6 cm. Vibrátor se ovládá pouze dvěma tlačítky. Na výběr je deset různých vibračních módů. Vibrátor je vodotěsný (IPX7).
Podtlakový stimulátor klitorisu typu Womanizer nebo Satisfyer, pro váš klitoris, aby ochutnal slast podtlakových vln. Jeho zobáček přiložte ke klitorisu a podtlakové vlny se postarají o váš úžasný a rychlý orgasmus. Délka fialového stimulátoru je pouhých 12,5 cm, vnitřní průměr zobáčku je 8 mm. Má jednoduchéé ovládání, pouze jedním tlačítkem. Tím stimulátor zapnete, vypnete a přepínáte mezi 10 intenzitami podtlakových vln. Funguje na 2xAAA baterie (nejsou součástí balení). Stimulátor je vyrobený z ABS plastu. Stimulátor není vodotěsný. 
Venušiny kuličky set 2v1 vyrobený ze silikonu medicínské kvality.  V tomto setu najdete jednu větší kuličku o průměru 3,4 cm a váze 40 g, dále klasické venušiny kuličky o průměru 3 centimetrů a váze 60 gramů.  Kuličky mají „vnitřní“ kuličky, které se při pohybu chvějí. Venušiny kuličky jsou univerzální erotickou pomůckou a hračkou zároveň. Díky svému provedení jsou velmi příjemné, snadno se zavádějí. 
Erekční kroužek v černé barvě vyrobený z jemného silikonu. Kroužek je flexibilní, jednoduše ho roztáhnete na potřebný průměr. Jeho prodloužená část je  určena k potěšení ženského klitorisu.  Na této části jsou ze spodní časti stimulační drážky a  dva malé růžky  budou vrnět z obou stran partnerčina klitorisu. Vibrace se rozlévají do penisu a přenášejí na partnerku. Kroužek je vibrační, má 10 vibračních módů. Vibrace jsou tiché, ale dostatečně silné. Při každé změně vibračního módů se horní část kroužku podsvítí jinou barvou. Baterie se dobíjí pomocí přiloženého USB kabelu. Minimální průměr kroužku je 3,2 cm. Kroužek není vodotěsný.
Saténová šála na oči.  Buďte originální a překvapte svého partnera. Zavažte s ní partnerovi oči nebo mu s ní svažte ruce a  dopřejte mu vzrušující doteky, kterými ho budete mučit po celou dobu milostné předehry. Vaše erotické hrátky naberou zcela nový směr! Šála je dlouhá, vyrobená z lesklého, na dotek jemného saténu.  Šála je dvoubarevná, z jedné strany je červená a z druhé černá. Má délku 150 cm a šířku 7,5 cm.
Pouta na ruce na suchý zip. Jednoduchá pouta pro každého, kdo chce vyzkoušet SM hrátky. Pouta jsou bezpečná, zapínají se na suchý zip. Jsou vhodná pro obvod ruky max. 22 cm. Pouta lze rozpojit,  mezi sebou jsou spojena plastovou karabinou. Šířka pout je 5 cm.
Nevibrační anální kolíček vyrobený ze slitiny hliníku. Kolíček je ozdobený červeným kamínkem, který je vybroušený jako pravý diamant. Erotická pomůcka i šperk na vaše intimní místa. Kolíček má celkovou délku 7,5 cm, použitelnou délku 6,5 cm. Maximální průměr je 2,8 cm. Hmotnost kolíčku je 50 g. Kolíček je uložený v malém černém sametovém sáčku. 
V boxu najdete i sametový sáček, abyste si své erotické pomůcky mohli bezpečně uložit.
 

Výrobce

Pohlaví

Muž, Pár, Žena

Erotogenní zóna

Klitoris, Penis, Vagina

Nákupní košík