BOOM Delight vibrátor

999 

Vibrátor na vaginální i klitorální stimulaci s možností ovládat jednotlivé motorky.

Katalogové číslo: 8594072760099 Kategorie:

Vibrátor na vaginální i klitorální stimulaci s možností ovládat jednotlivé motorky.

 

Tento nádherně tvarovaný a příjemně zbarvený vibrátor má celkem 12 módů ovládaných dvěma tlačítky. Jedním tlačítkem se ovládá drobný, 6 cm dlouhý vibrátorek na stimulaci klitorisu, který má vlastní motor, a druhým tlačítkem se ovládá motorek hlavního vibrátoru s funkční délkou 15 cm. Motorek hlavního vibrátoru je umístěn v přední části vibrátoru, který je mírně při zdvižená, takže se hodí i pro stimulaci bodu G.
Delight je vyroben z velmi jemného lékařského silikonu, takže je hypoalergenní, výborně se udržuje.  Celková délka vibrátoru 22 cm.
Ověření zdravotní nezávadnosti Státním zdravotním ústavem
Na žádost výrobce byl výrobek testován Státním  zdravotním ústavem a byl na něho zpracován odborný posudek ke zdravotní nezávadnosti.Předmětem posouzení bylo stanovení možných nežádoucích biologických účinků materiálu při styku s pokožkou.  Na základě předložené dokumentace, chemického vyšetření a stanovení cytotoxicity byl stanoven závěr, že výrobek je bezpečný pro lidské zdraví při styku s kůží a není toxický pro buňky tkáňové kultury.Odborný posudek ke zdravotní nezávadnosti výrobku vydal Státní zdravotní ústav pod číslem protokolu CTZB 187-1774/16-158.Značka BOOM přináší exkluzivní produkty, které vynikají krásný balením, cenou, lákavými tvary a barvami, vysokou funkčností a k tomu naprosto jedinečnou cenu.
Napsali o tomto produktu(recenze, video):http://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/sametove-heboucky-vibrator-boom-delight-recenze/
 
Podívejte se, co všechno dokáže vibrátor BOOM Delight
 

Maximální průměr

3.2 cm

Minimální průměr

0 cm

Použitelná délka

15 cm

Celková délka

22 cm

Typ

Vibrátor

Barva

Fialová

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Klitoris, Vagina

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Plast, Silikon

Povrch

Hladký

Ovládání

Na těle produktu

Nákupní košík