BeauMents Flexxio – nejen párový vibrátor 5v1 fialový

2 479 

Revoluce ve světě rozkoše. Úžasný nejen párový vibrátor.

Katalogové číslo: 4041937313067 Kategorie: ,

Revoluce ve světě rozkoše. Úžasný nejen párový vibrátor.

 

Párový vibrátor BeauMents Flexxio získal ocenění EAN Erotix Award 2018 jako nejinovativnější erotická hračka.
Revoluce ve světě rozkoše. Úžasný, silný, neskutečně příjemný na dotek a univerzální pomocník na trhu. Flexxio lze použít jako párový vibrátor, erekční vibrační kroužek, který je v jeden moment schopen dráždit jak klitoris tak partnerovi varlata. Vibrátor na prostatu a hráz. Masturbátor a v neposlední řadě jako klasický vibrátor a vibrátor na G-bod.
Jeho univerzálnost zaručuje jeho maximální využití při dlouhých osamocených večerech, ale zaručuje i dlouhé prožitky v páru plné nových rozměrů a zkušeností.
Flexxio má dva motory, na každém konci jeden. Motorky lze ovládat samostatně. Flexxio je velice tiché ve všech svých 10 typech vibrací. Ovládá se pomocí dvou knoflíků nebo dálkových ovladačem až na vzdálenost 10 m. Flexxio je voděodolné, dálkový ovladač ne. Dálkový ovladač je vyroben z ABS a funguje na baterii CR2032. Flexio je nabíjecí a kabel je součástí balení.  
Testerka Verča: „Suma sumárum, Flexxio nás oba dostalo. Dlužím mu omluvu za prvotní dojem, který naprosto přebil svým charakterem a funkčností. Od prvního seznámení se stal naší oblíbenou hračkou.“
CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na našem blogu.  
Flexxio jsme nechali prověřit testrem Markem N. a jeho partnerkou. Tady je jejich hodnocení:Opravdu WOW. Sice jsme mu moc nevěřili, protože se až moc překvapivě chvástal, ale na rovinu splnil to, co tvrdil a své ocenění si rozhodně zasloužil. Líbí se nám paradoxně i ta barva, byť je dost oslnivá a třeba „konkurenční“ We-Vibe používá tlumenější a řekněme vážnější barvy.Oceňujeme jeho flexibilitu, se kterou se dokáže ohýbat podle toho jak my „pískáme“. A zároveň je dostatečně tuhý v ramenou, že drží na svém místě, kde ho chceme. Už jen vybalancovat tohle chtělo dost testování.Celkově Flexxia rozhodně doporučuji! A moje žena též.
Celou recenzi je možné si přečíst na Lascivni.cz.
 

Minimální průměr

0 cm

Maximální průměr

4.5 cm

Použitelná délka

0 cm

Celková délka

19.5 cm

Barva

Fialová

Pohlaví

Muž, Pár, Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Klitoris, Prostata, Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký, Vroubkovaný

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Ovládání

Dálkové bezdrátové, Na těle produktu

Nákupní košík