Jak dráždit bod g aneb otevřete dveře pro dokonalý orgasmus

Věděli jste, že orgasmus odbourává stres, zlepšuje pokožku a navozuje pocit štěstí? Zajistěte si ten nejlepší orgasmus na světě za pomocí ukrytého bodu G. Nevíte, kde ho hledat a jak s ním pracovat? Nevadí, pomůžeme vám!

Co je bod G?

Bod G neboli Gräfenburgův bod je citlivé místo nacházející se na přední stěně pochvy podél močové trubice. Díky tomuto kouzelnému místečku zažívají ženy přímo nadpozemský orgasmus plný emocí a nepopsatelné exploze rozkoše.

Bod G je po mnoho let mýty opředené téma, které nedá spát ani některým vědcům, kteří se mu snažili přijít na kloub. Po dlouhém zkoumání zjistili, že bod G je ve skutečnosti jakási část klitorisu, která se skutečně nachází uvnitř vaginálního prostoru. Zjistili také, že klitoris se rozděluje na dva “kořeny” o délce až deset centimetrů. Jelikož je tělo každé ženy naprosto odlišné, je někdy obtížné bod G najít. Ovšem jakmile se to podaří, stojí to za to, žena zažije tak silný orgasmus, který může způsobit až tzv. mokrý orgasmus.

Jak najít bod G

Jak jsme již zmínili, najít bod G je někdy skutečně velmi obtížné a řada žen tento bod ani nenajde. Proto je nejlepší se zpočátku věnovat sama sobě, žena by své tělo měla pořádně prozkoumat a zjistit, kde jsou její hlavní erotogenní místa. Pokud ho nenajdete hned při prvním pokusu, nezoufejte a buďte trpělivé.

  • Udělejte si chvilku sama pro sebe, uvolněte se a nalaďte se na tu správnou vlnu.
  • Začněte se hladit na místech, kde vám dotyky dělají dobře, opatrně a jemně prsty přejíždějte po klitorisu, občas na chviličku vklouzněte i do pochvy.
  • Jakmile jste dostatečně vzrušená, vložte své dva prsty nebo nějakou vaši oblíbenou “hračku” do vagíny a masírujte ji.
  • Bod G se nachází asi 4 až 6 centimetrů od poševního vchodu na horní stěně pochvy, snažte se této oblasti věnovat pozornost.
  • Abyste svůj bod našla, vyzkoušejte tzv. pohyb “pojď ke mně”, který je pro objevení bodu G naprosto ideální.
  • Jestliže jste zpozorovala, že se vám chce zřejmě močit, jste u cíle! Tento dojem vyvolá masáž bodu G, který často vede až k ženské ejakulaci.

tip: Bod G se vyznačuje zrohovatělou strukturou připomínající pomeranč.

Jak bod G co nejvíce využít?

Některé ženy se bodu G zaleknou, je to právě kvůli pocitu močení (pro jistotu si před sexuálním aktem zajděte na toaletu a ujistěte se, že máte dokonale močový měchýř vyprázdněný) nebo také nově objevenému pocitu, který doposud neznaly. To je ovšem velká škoda, co by jiné ženy za tento objev daly. Nebojte se toho a využijte jeho sílu. Jakmile na tento bod narazíte, drážděním se bod malinko zvětší (tkáň zduří). A právě v tomto momentě přichází na řadu to nejlepší – hrajte si sama se sebou. Pamatujte, že intenzita tlaku na bod G je klíčem k vyvrcholení, takže prozkoumejte, jak moc musíte na bod přitlačit nebo naopak, jen zlehka pohladit.

tip: Některé ženy uvádějí, že anální sex je pro stimulaci bodu G nejlepší. Takže pokud se toho nebojíte, vzhůru do toho, vždyť vyzkoušet se má přeci všechno.

Nejlepší sexuální polohy jak drážddit bod g

1. Žena je nahoře

Nechte svého partnera ležet na zádech, vy si na něj vylezte a obkročte ho. Tuto pozici naprosto zbožňují jak ženy, tak i muži, protože veškerou práci odedře žena. Ale ta má zase úplnou kontrolu nad rytmem, hloubkou a úhlem průniku penisu do vagíny. V tomto případě je ideální pohyb “tam a sem” oproti běžnému “nahoru a dolů”. Díky této poloze se začnete klínem otírat o ten partnerův, čímž dochází ke stimulaci jak klitorisu zvenku, tak ke stimulaci bodu G zevnitř. Experimentujte s rychlostí pohybu a také správným sklonem.

2. Poloha zezadu

Opět jedna z oblíbených mužských poloh, při které si připadají jako vládci nad ženou. Domluvte se s partnerem, že tentokrát vy budete ta, která bude určovat intenzitu, rychlost a hloubku. Pro větší pohodlí doporučujeme variantu, kdy si žena lehne na postel, ovšem nohy jí budou z postele viset – intenzivnější přírazy jsou touto polohou zaručeny.

3. Partner je nahoře aneb utěsněný misionář

Ano, i taková poloha existuje a pochvalují si ji jak ženy, tak i muži, protože se často stane, že pár vyvrcholí společně. Lehněte si tedy na záda a pod zadeček si vložte polštářek. Partner si lehne na vás tak, aby byl co nejvíce přitisknutý k vaší pánvi. A teď už jsou na řadě oblíbené pohyby “tam a sem”, kdy svým penisem tře váš klitoris. Principem této polohy je pravidelnost, takže se zaměřte na pravidelné pohyby.

tip: Aby byla žena co nejvíce vzrušená, je dobré dráždit jak její klitoris, tak také zlehka dráždit její anální otvor. Vzrušení je klíčem k úspěchu správného hledání a následné stimulace.

Dosáhne žena při dráždění bodu G pokaždé orgasmu?

Není vždy je pravidlem, že stimulací bodu G musí žena pokaždé vyvrcholit. Někdy se stane, že orgasmus nepřijde nebo přijde pouze okrajově. Žena nemusí mít zrovna na sex náladu, necítí se dobře, předehra byla velmi krátká apod. Také se může stát, že bod G se po mnoha a mnoha pokusech najít nepodaří – tyto ženy mají menší sexuální citlivost, která často vede k frigiditě či asexualitě.

Nemůžu svůj G bod najít. Pomůže vibrátor? Klikni na Vibrátory na G bod

Zajímavost na konec

Bod G  se stal natolik populárním, že někteří plastičtí chirurgové nabízí možnost zvětšení této vaginální tkáně tak, aby žena dosáhla mnohem snazšího a intenzivnějšího orgasmu. Ovšem většina odborníků od tohoto zákroku odrazuje, protože nemá žádný efekt a v některých případech může nadělat více škody jak užitku.

A teď už je jen na vás, jak s těmito informacemi naložíte, byla by škoda toho nevyužít a legendární bod G nenajít.

Nákupní košík